Адвокат на Подолі Василь Майоров - юридична консультація

Майоров Василь – професійний адвокат, к.ю.н., здійснює юридичну діяльність на території Подільського району. Керуючий партнер Юридичної фірма «MK Partners». Якщо Вам необхідні юридичні послуги професійних адвокатів на Подолі, ви можете зателефонувати мені особисто за тел. (Viber) О63-595-87-1О та отримати первинну консультацію, або поставити запитання: 911inua@gmail.com. Наша адреса: Київ, пр. Хоревий, 4 (навпроти поліції Подільського району).

Читать дальше
Как вернуть долг, если у должника есть часть квартиры (судебная практика)

РАНЬШЕ.
Когда должник владел совместно с другим лицом объектом недвижимости на праве общей долевой собственности применялась схема, при которой взыскание на долю должника в такой недвижимости происходило только после выделения этой доли в натуре и прекращения общей долевой собственности на недвижимость. На практике это практически невозможно было реализовать. И были даже «умные» решения ВС, подтверждающие вроде бы законность такой схемы.

Читать дальше
Зняття арешту з карткового рахунку (заробітна плата) нова практика Верховного Суду

Державні та приватні виконавці тепер НЕ мають права повністю заарештовувати банківські рахунки, на які боржник отримує заробітну плату чи інші соціальні виплати. У цьому випадку йдеться лише про стягнення із зарплати 20 % на місяць, а не про стягнення зарплати.

Читать дальше
(ДЛЯ БОРЖНИКА) ЗАХИСТ ВІД СТЯГНЕННЯ БОРГУ КРЕДИТОРОМ (Київ та Україна)

У цій статті ми розглянемо особливості стягнення боргів та захист від такого стягнення кредитором. Ця інформація буде корисна для вас.

  1. Позовна давність, як спосіб позбутися боргу (Київ, Україна)

Згідно з загальним правилом, кредитор може нараховувати будь-які відсотки на суму боргу протягом тривалого терміну, але якщо кредитор звернеться до суду, суд відмовить у стягненні боргу, наприклад, після спливу терміну позовної давності. Одна з підстав виграти суд – це сплив строку позовної давності. Ми розглянемо, що таке позовна давність за боргом та як її правильно застосовувати.

Читать дальше