Як колектори «Колект Центр», «Кредит Капітал» та "Мілоан" стягують кредити у 2024-2025

Колектори («Колект Центр», «Кредит Капітал» та Європейське агентство стягнення боргів) планують стягувати кредити в 2024-2025 роках через суд, оскільки нотаріальні записи заборонені в Україні з 2022 року.

Читать дальше
Як списати борги через банкрутство фізичних осіб (алгоритм дії)

Згідно з кодексом про банкрутство, направити заяву про відкриття провадження у справі про банкрутство має право тільки громадянин, що має заборгованість перед кредитними установами. Крім того, при поданні клопотання необхідно мати чіткі підстави для визнання фізичної особи неплатоспроможною. Законодавства про неспроможність (банкрутство) вказує наступні підстави для відкриття діловодства про неплатоспроможність:

Читать дальше
Списание долгов (кредит) через банкротство физического лица

Физлицо (частный предприниматель) в современных реалиях может стать банкротом и потерять финансовую возможность обслуживать долги и кредиты. Этому способствует непростая экономическая ситуация в Украине, девальвация гривны, показатели курса доллара США, некомфортные условия для бизнеса и конкуренция. Признание должника банкротом – это не всегда конец предпринимательской деятельности, но и не во всех случаях панацея от неплатежеспособности.

Читать дальше
Як правильно купувати нерухомість (Київ, Буча, Ірпінь)

Якщо у Вас виникають запитання: як правильно купити нерухомість (квартиру чи нежитлові приміщення) в будинку, який вже давно побудований (вторинний ринок нерухомості), в новозбудованому будинку чи будинку, який будується (первинний ринок нерухомості), які документи потрібно перевіряти перед купівлею квартири та на що потрібно звертати увагу перед та при купівлі нерухомості, то інформація в цій статті Вам знадобиться.

Читать дальше