Виграли справу та визнали юридичний факт (для спадщини): Сімейний адвокат

Чинним законодавством передбачено, що виникнення, зміна або ж припинення правовідносин прямо залежить від наявності чи відсутності певних юридичних фактів, які підтверджують відповідними документами. Нерідко трапляються випадки неможливості підтвердження юридичного факту через втрату, знищення або відсутність того чи іншого документу, тому для таких випадків передбачено судовий порядок встановлення вказаного факту.

Читать дальше
Виграли справу та визнали договір оренди недійсним

У випадку, якщо кредитний договір підписаний іншою особою, необхідно подати позов про визнання договору оренди недійсним, призначити експертизу підпису на договорі аренди, і тоді суд визнає договір оренди недійсним. Але необхідно мати на увазі, що розірвання договору та визнання його недійсним розірвання договору та визнання договору недійсним - абсолютно різні по суті юридичні дії і процедури.

Читать дальше
Виграли справу про стягнення боргу: Адвокат по стягненню боргу

Досить поширеною є думка, що стягнути борг, простіше кажучи повернути позичені грошові кошти за договором позики або ж за розпискою є неможливим, судовий розгляд, як правило або затягується або не приносить для Позикодавця бажаних результатів. Таким чином людина посилаючись на брак часу, інших ресурсів або ж небажання повертати грошові кошти шляхом звернення до суду, самостійно бере ініціативу в свої руки, передає борг третім особам або ж просто відмовляється від послуг кваліфікованих спеціалістів і тим самим взагалі втрачає будь-який шанс повернути свої. гроші. Такий підхід не виправдовує себе і як правило лише погіршує і так нелегку ситуацію.

Читать дальше
Виграли справу про стягнення додаткових витрат на дитину

Це рішення суду про стягнення додаткових витрат на дитину тим, кому не вистачає розмір аліментів та виникають додаткові витрати, які можливо офіційно, тобто через суд перекласти на одного з подружжя. Як правило, додаткові витрати розділяються між подружжями порівно, тобто є можливість стягнути з батька 1/2 додаткових витрат на дитину.

Читать дальше