Виконавець: _____________
Адреса: 3100, Україна, ____________
Ідентифікаційний номер: ___________
Рахунок: ____________
Банк: АТ «Правекс Банк»
МФО: 380838
SWIFT: __________
Банк-кореспондент:
Deutsche Bank Trust Company, Нью-Йорк, США
SWIFT: _________
E-mail:__________
Тел.: +380 _________

ПРЕТЕНЗІЯ
щодо сплати заборгованості за надані послуги


Між Nectain B.V. (KVK-number:71590242, RSIN:858775062) (далі – Замовник) і ____________ (далі – Виконавець) було укладено договір про розробку програмного забезпечення та надання послуг в сфері інформатизації від 02 січня 2019 р. № __________ (далі – Договір).

Згідно з п. 2.1.-2.2 Договору Замовник за цим Договором залучає, а Виконавець приймає замовлення на розробку програмного забезпечення та надання послуг в сфері інформатизації на умовах, передбачених договором. Виконавець зобов'язаний надати Послуги, передбачені розділом 3 цього Договору, а замовник зобов'язується прийняти та оплатити Послуги на умовах цього Договору.

Відповідно до пункту 5.2 Договору, Виконавець має право отримувати оплату за надані Послуги за Договором, які були прийняті Замовником.

Відповідно до пункту 5.5 Договору, Замовник зобов'язаний оплатити Виконавцю вартість Послуг, наданих відповідно до даного Договору.

28.02.2019 року, Сторони Договору підписали акт приймання-передачі, відповідно до якого Сторони погодились, що вказані нижче Послуги були надані Виконавцем Замовнику відповідно до Договору про розробку програмного забезпечення та надання послуг в сфері інформатизації в період з 01.02.2019р. по 28.02.2019 року, а саме:

- Підтримка та обслуговування Програмних продуктів;
- Розробка програмного забезпечення для Замовника, згідно Замовлення на надання послуг №2

Сукупна винагорода за надані Послуги за вказаний період складає 50455,00 USD (п'ятдесят тисяч чотириста п'ятдесят п'ять доларів США, нуль центів.

Утім на дату складання претензії оплата на розрахунковий рахунок Виконавця так і не надійшла.

Усі необхідні для розгляду цієї претензії документи у Замовника є : Договір, акт приймання-передачі послуг.

Наголошуємо, що у разі невиконання вимоги, викладеної у цій претензії, або залишення її без відповіді Виконавець буде змушений звернутися до суду із позовною заявою про стягнення заборгованості та штрафних санкцій за Договором разом із віднесенням на Замовника усіх витрат, пов'язаних із судовим врегулюванням спору.

Грошові кошти у розмірі 50455,00 USD (п'ятдесят тисяч чотириста п'ятдесят п'ять доларів США, нуль центів, Ви можете перерахувати на наступний рахунок:
Рахунок: _____________
Банк: АТ «Правекс Банк»
МФО: _______________
SWIFT: ______________
Банк-кореспондент:
Deutsche Bank Trust Company, Нью-Йорк, США
SWIFT: _____________

Додаток:
1. Акт приймання-передачі.

_____________ ____________07.11.2019

Нижнее меню

Наши координаты

  Украина, Киев, ул. Б. Житомирская, 15-б, Киев, Киевская
  098-456-35-03
  093-091-70-38
  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Подписаться на новости