адвокат по возврату долговЯкщо Ви витратили багато часу і втратили будь-яку надію повернути борг - тоді Ви звернулися прямо за адресою, повернення боргів це наш профіль.

Адвокат Київ успішно надає послуги в сфері вибивання боргів. Саме головне при поверненні боргів – це виявити майно боржника та накласти на нього арешт в момент подачі позову. Якщо ви вирішили повернути борг через суд, то краще не повідомляти боржника про свої наміри, а діяти швидко – позов, арешт, повернення боргу.

Якщо кредитор буде проводити переговори, погрожувати судом, направити претензію, тощо, боржник може уникнути повернення боргу, наприклад в такій спосіб:

1. Переоформити право власності на майно;
2. Прописати неповнолітніх в квартиру;
3. Завести майно в іпотеку (обтяжити);

Але не варто турбуватися. Методи, які використовують наші адвокати з вибивання боргів, нестандартні, але при цьому вони дуже ефективні і не перетинають межу закону.

З моменту звернення до адвокатів з повернення боргів, ми радимо на певний період припинити спілкування з боржником на час юридичної консультації. В цьому випадку, кредитор не зможе реально повернути борг через суд.

Спочатку ми аналізуємо фінансовий стан боржника, наявність майна, грошові потоки, наявність судових рішень та виконаних судових рішень. Після аналізу фінансового стану боржника, приймаємо алгоритм дій з повернення боргу, а саме накладення арешту на майно. В переважності більшості випадків, після накладення арешту на майно та початок суду, боржники самостійно намагаються повернути борг, оскільки продаж арештованого майна з публічних торгів відбувається за низькими цінами, в результаті чого боржник втрачає майно, яке погашає лише частину боргу.

Нашим клієнтам - фізичним та юридичним особам, ми допоможемо:
- повернути депозит;
- отримати борг по розписці;
- стягнути борг без розписки;
- розібратися з дебіторською заборгованістю;
- повернути інші борги;
- розшукати боржника і його майно;
- надамо колекторські послуги;
- виконаємо стягнення боргу за рішенням суду.

Повернення боргів - справа не проста. Перш, ніж приступити до реалізації процесу з вибивання боргу, необхідно вивчити всі обставини його виникнення, а саме: час, суму, документи, що підтверджують наявності боргу, особистість боржника, його матеріальний добробут, місцезнаходження. Варіантів освіти має багато боргів, тому і універсального рішення, як вибити борг, не існує. Для того, щоб підібрати дієву схему, яка в недалекому майбутньому принесе реальні плоди у вигляді повернення боргу, потрібно скрупульозно вивчити всю ситуацію, що склалася до дрібниць. Для цього потрібна попередня консультація. Адвокати з поверненням боргів розберуться, чи потрібно забезпечити докази існування боргу (показання свідків, відео та фото фіксація), або порушення прав позичальника боржником. Чи необхідно накласти арешт на майно боржника, заборонити йому виїзд за кордон, порушити проти нього кримінальну справу за фактом шахрайства і т.д. Якщо самостійно боротися з боржниками - толку не буде.

Адвокати з повернення боргів Київ володіють саме такими якостями: досконале володіння законодавчою базою, позитивний практичний досвід, нестандартний індивідуальний підхід до вирішення проблеми, робота на результат в найкоротші терміни.


Якщо хочете повернути свої гроші завтра - приходьте в юридичну компанію з поверненням боргів Київ сьогодні!

адвокат по долгам

Нижнее меню

Наши координаты

  Украина, Киев, ул. Б. Житомирская, 15-б, Киев, Киевская
  098-456-35-03
  093-091-70-38
  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Подписаться на новости